Tuğba Sibreli Şan; 1982 yılında Tekirdağ'da doğdu. Lisans eğitimini İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi'nde tamamladı. Mesleğe başladığı ilk günden itibaren ağırlıklı olarak inşaat hukuku, gayrimenkul hukuku, imar hukuku, ticaret hukuku ve sözleşmeler hukuku alanlarında çalışmakta olan Şan. Kandemir & Partners Avukatlık Bürosu' nun kurucu ortağıdır.
Meltem Yılmaz; 1988 yılında Tokat 'da doğdu. Lisans eğitimini Kadir Has Üniversitesi Hukuk Fakültesi' nde tamamladı. Halen İstanbul Üniversitesi' nde sosyoloji lisans eğitimi almaktadır. 2011 yılında kendi hukuk bürosunu açarak serbest avukat olarak çalışmaya başlamıştır. Aynı zamanda MYB İnşaat Ltd. Şti.' nin ortaklarındandır. İnşaat sektörüne ilgisinin yanında gayrimenkul ve inşaat hukuku, ticaret hukuku, gümrük ve taşıma hukuku, sigortacılık hukuku, havacılık hukuku alanlarında uzmanlaşmıştır.
Fadime Düdükçü; 1992 yılında İstanbul'da doğdu. Lisans eğitimini İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi' nde tamamladı. Mesleğe başladığı ilk günden itibaren ağırlıklı olarak inşaat hukuku, gayrimenkul hukuku, imar hukuku, ticaret hukuku ve sözleşmeler hukuku üzerinde çalışmaktadır. Aynı zamanda İstanbul Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsünde İnşaat Hukuku alanında yüksek lisans eğitimine devam etmekte ve aynı zamanda sosyoloji lisans eğitimi almaktadır.
Av. Şaban Kara; 1978 yılında Amasya'da doğdu. Lisans eğitimini İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesinde tamamladı. Çeşitli hukuk firmalarında çalıştı. 2000 yılından bu yana, kurucu ortak olarak katıldığı Yurtman & Kara Hukuk Bürosunda Avukatlık yapmaktadır. Ticaret ve Şirketler Hukuku, Borçlar Hukuku, Gayrımenkul ve İnşaat Hukuku, Tüketici ve Bilişim Hukuku alanlarında yoğunlaşmıştır ve halen bu alanlarda çalışmalarını sürdürmektedir.