Mehmet Ali Kandemir, 1974 yılında Ankara' da doğdu. Lisans eğitimini İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi' nde tamamladı. Çalışmalarını, şirketler hukuku, ticaret hukuku, gayrimenkul hukuku, inşaat hukuku ve imar hukuku alanlarında yoğunlaştıran Kandemir, halen İstanbul Üniversitesi' nde felsefe eğitimi almaktadır. Kandemir & Partners Avukatlık Bürosu' nun kurucu ortağı ve GİİP Genel Sekreteridir.
Fayez Attar 1949 yılında Ankara' da doğdu. Lisans eğitimini ODTÜ Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümünde tamamladı. Lisans eğitimi ardından Proje Yönetimi ve FIDIC eğitimi aldı. Mesa Holding, Okan Holding, Medya Park AŞ, Borova AŞ, Bautek AŞ, BAE Dar Al Handese, DSC, Ataman AŞ ve Mod Group AŞ şirketlerinde Proje Müdürlüğü, GM Yardımcılığı ve Genel Müdürlük görevlerinde bulundu. GİİP Genel Sekreter Yardımcısıdır.
Halil Özhan, 1985 yılında İstanbul'da doğdu. Lisans eğitimini Trakya Üniversitesi İnşaat Mühendisliği bölümünde tamamladı. Öğrenim gördüğü zamanda sektörün farklı kollarında başlayan profesyonel çalışma hayatına İstanbul'da faaliyet gösteren Altima İnşaat A.Ş.'de proje müdürü olarak devam etmektedir. GİİP Genel Sekreter Yardımcısıdır.
Doruk Gülsever, 1983 yılında İstanbul'da doğdu. Lisans eğitimini Sakarya Üniversitesi Matematik bölümünde tamamlandı. 2009 yılında İndense Eğitim ve Dış Kaynak Hizmetlerini kurdu. Bu firmada İK ve Eğitim alanlarında Kurumsal Çözümler üretmektedir. GİİP Genel Sekreter Yardımcısıdır.