Elif Türkmen; İstanbulda doğdu. Lisans eğitimini İstanbul Üniversitesi İktisat Fakultesi İşletme Bölümü' nde tamamladı. 15 yıldır bilişim sektöründe Dijital Pazarlama Stratejisti ve Yönetici olarak görev yaptı. Son 5 yılda Ajans sahibi ve danışman ünvanları ile yogun bir şekilde inşaat sektörünün dijital pazarlamasına odaklandı ve bu anlamada sektörde lider birçok inşaat markasının kurgularını yönetti. Bireysel olarak Google Partner ünvanına sahiptir. Şuanda profesyonel iş hayatına bir yandan inşaat sektöründe hizmet veren BULYAP.COM da Genel Koordinatör ve PİSA (Profesyonel İnşaat Satın Alma) Dergisinde Genel Yayın Yönetmeni olarak devam etmekle birlikde, bir yandan da Dijital Pazarlama Stratejisti olarak markalara danışmanlık vermeye devam etmektedir.
Birol Kalpaklı; 1964 yılında İstanbul'da doğdu. Lisans eğitimini 1987 yılında İstanbul Teknik Üniversitesi İnşaat Fakültesinde tamamladı. Yurt içi ve yurt dışında pek çok büyük ölçekli gayrımenkul projesinde Proje Yöneticiliği yaptı. 2000 yılından itibaren özel ilgi ve araştırma alanı olan Takım Yönetimi ve Liderlik Davranışları konusunda çeşitli Üniversite ve Sivil Toplum Kuruluşlarında çok sayıda eğitim, seminer ve konferanslar verdi. .Halen kurucu ortağı olduğu Kent Proje Geliştirme Yönetim Ltd.Şti'nin Genel Müdürü'dür.
Ömer Bisen, 1978 yılında Mardin'de doğdu. Lisans eğitimini, Pamukkale Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümü' nde tamamladı. 8 yıldır Yıldız Teknik Üniversitesi Yapı İşletmesi Yüksek Lisans Programında Misafir Öğretim Görevlisi olarak "İnşaat Projelerinde Süreç ve Doküman Yönetimi" dersi vermektedir. Bu güne kadar 26 farklı ülkede faaliyet gösteren yatırımcı, müteahhit ve proje yönetim firmalarına danışmanlık hizmeti vermiştir. 2006 yılında BİSEN MÜŞAVİRLİK & MÜHENDİSLİK, 2010 XPM Solution ve 2015 de ABD' de faaliyet gösteren "CONCUR INVESTMENTS" firmalarını kurmuştur. Halen bu şirketlerin yöneticisi olarak çalışmaktadır.
İlke Bozkurt; 1978 yılında Ankara'da doğdu. İTÜ İnşaat Mühendisliği bölümünden Lisans, Yapı İşletmesi Anabilimdalı'ndan Yüksek Lisans derecesi alarak "İnşaat Yönetimi" konusunda uzmanlaştı. PMI (Project Management Institute) Metodolojisi ile tanıştıktan sonra "Proje Yönetimi" konusunda derinleşti. Kurumsal Kaynak Planlama (ERP), Yönetim Sistemleri (ISO), Kurumsal Risk Yönetimi(ERM) gibi yenileşim ve yeniden yapılanma projelerinin liderliğini yürüttü. İkinci Lisans olarak "İşletme" okudu, finans ve yönetim konularını bilgisine katarak Yönetime bütünsel bakış sağladı. İki kere M&A sürecinde yeralarak çalıştığı şirketin değerlemesi, stratejik plan yapılması ve finansal raporlamalar konusunda tecrübe edindi.Üniversitelerde ve Sürekli Eğitim Merkezlerinde Proje Yönetimi, Maliyet Yönetimi, Yatırım Fizibilitesi, Yönetim Sistemleri, Yönetimde İnsan, İnovasyon ve Liderlik konularında çok sayıda eğitimler ve seminerler vermiştir. 2016 Mayıs ayından itibaren İstanbul Proje Yönetim Derneğinin ( İPYD) Yönetim Kurulu Başkanlığını yürütmektedir.