Şakir Gülsever; Lisans eğitimini Ankara Üniversitesi İşletme Fakültesi Muhasebe Bölümünde tamamladı. Sabah Yayıncılık A.Ş. / ATV Prodüksiyon A.Ş.' de muhasebe müdürlüğü, Medya Holding A.Ş. de Mali İşler Koordinatör yardımcılığı, İnsan Kaynakları Koordinatörlüğü ve Merkez Yayın Holding AŞ' nde İnsan Kaynaklarından Sorumlu Genel Müdür Yardımcığı yaptı. 2005 yılında Merkez Yayın Holding' den ayrılarak İndense danışmanlık şirketini kurdu. Halen İnsan Kaynakları Gelişim Derneği' nin Yönetim Kurulu Başkanlığını yürütmektedir.
Av. Başak Arslan; Lisans eğitimini İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi'nde tamamladı Mesleki kariyerine başladığı tarihten itibaren yoğun olarak İş ve Sosyal Güvenlik Hukuku ile İş Sağlığı ve Güvenliği Mevzuatından doğan dava ve diğer uyuşmazlıklar üzerinde çalışmakta ve bu alanda bireysel ve kurumsal müvekkillere hukuki danışmanlık hizmeti vermektedir. Arslan&Alkaya Avukatlık Bürosu' nun kurucu ortağıdır.
Duygu Akdivit Yıldırım; 1982 yılında Adana'da doğdu. Lisans eğitimini Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesi'nde tamamladı.Mesleki kariyerine başladığı tarihten itibaren yoğun olarak İş Hukuku, Sosyal Güvenlik Hukuku, İş Sağlığı ve Güvenliği Hukuku ve Sigorta Hukuku alanlarında çalışmaktadır. Kandemir&Partners Avukatlık Bürosu ortaklarındandır.
Sinan Simsar; 1968 yılında Hatay'da doğdu. Lisans eğitimini İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi' nde aldı. Uzun yıllar devlet kademelerinde çeşitli görevlerde bulundu. 1997 Yılında İşyeri Hekimliği sertifika programını bitirdikten sonra birçok özel sektör işletmelerinde işyeri hekimliği görevlerinde bulundu.2011 yılında devlet memuriyetinden ayrılarak DSS İstanbul OSGB 'ni kurdu. Halen aynı şirkette genel müdür olarak çalışmaktadır.