Belgin Bilgiç, lisans ve lisansüstü eğitimlerini İstanbul Teknik Üniversitesi Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü' nde tamamladı. Emlak GYO Genel Müdür Yardımcılığı görevinden sonra kamudan özel sektöre geçti. SPK lisanslı gayrimenkul değerleme uzmanlarından oluşan yatırım danışmanlığı, proje geliştirme ve şirket yapılandırması hizmetleri veren Revak&BLB AŞ' nin Yönetim Kurulu Başkanlığını yapmaktadır.
Hakan Arslanoğlu, 1954 yılında Düzce' de doğdu. Lisans eğitimini ODTÜ Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü' nde tamamladı. Yüksek Lisans eğitimini İTÜ Mimarlık Fakültesi' nde tasarım yöntemleri konusunda tamamladı. Mimarlık ve inşaat sektöründeki çalışmalarının yanı sıra 2002-2012 yılları arasında gayrimenkul brokerliği yaptı. Halen kentsel dönüşüm danışmanlığı ve projelendirme alanın faaliyet gösteren Arslanoğlu Arch Mimarlık Gayrimenkul Danışmanlık Ltd. şirketinin kurucusudur.
Zümral Aygüler Kartal; 1982 yılında Samsun'da doğdu.Lisans eğitimini Orta Doğu Teknik Üniversitesi Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümünde tamamladı. 2005 – 2010 yılları arasında Şahinbaş Fikirlier Mimarlık bürosunda alışveriş merkezleri, konut ve üniversiteler gibi büyük ölçekli tasarım ve uygulama projelerinde çalıştı. 2010 yılından beri kurucu ortağı olduğu Ofis16 Mimarlık'ta mimarlık çalışmalarını sürdürmektedir. 2005 yılından beri Eser Köken İşleyici ve Sevda Özkan İmamoğlu ile birlikte katıldıkları mimari proje yarışmalarında çeşitli ödülleri bulunmaktadır. Türk Serbest Mimarlar Derneği üyesi ve Ofis 16 Yönetici Ortağıdır.
Ali Bayrak; 1955 yılında Karaman' da doğdu. Lisans eğitimini Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi' nde tamamladı. Yirmi yıla yakın bir süre ile Beyoğlu, Fatih, Küçükçekmece, Büyükçekmece Tapu Müdürlükleri görevlerinde bulundu ve emekli oldu. Çeşitli ülkelerin tapu ve kadastro merkezi birimlerinde incelemelerinde bulundu ve Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü bünyesinde TAKBİS projesininin alt yapısı olan TSM projesini gerçekleştiren ekibin koordinatörlüğünü yürüttü. Halen Kandemir&Partner Avukatlık bürosunda kat irtifakı, yönetim planı gibi tapu mevzuatını ilgilendiren konularda çalışmakta ve ülkenin önde gelen şirketlerine bu konularda danışmanlık hizmeti vermektedir.
Hakan ALKAN, 1969 yılında İstanbul' da doğdu. Dokuz Eylül Üniv. İnşaat Mühendisliği ve ardından İ.Ü. İşletme İktisadı Enstitüsünde İnşaat İşletmeciliğini tamamladı. Arttek Yapı Endüstrisinde başlayan inşaat çalışmalarını, Doğuş Grubunda Planlama ve Proje yöneticisi olarak mühendis olarak geliştirdi. 2001 Yılından beri SPK Lisanslı olarak Gayrimenkul Değerleme Sektöründe çalışmaya başladı. 13.000 üzerinde raporda imzası bulunan, özellikle şerefiye ve her türlü yatırımların fizibilitesi olarak yurt içi ve yurt dışında değerleme çalışmalarında bulundu. Yurt dışında katıldığı fuarlarda konuşmacı olarak görevler aldı. Halen Domino Değerleme' nin kurucusu ve Quada Investment başkanı olarak çalışmalarını sürdürmektedir.
Nilgün Tufan, 1975 yılında İstanbul'da doğdu. YTÜ, Mimarlık Fakültesi, Şehir ve Bölge Planlama Bölümü' nü bitirdi. Lisansüstü eğitimini MSÜ, Mimarlık Fakültesi, Kentsel Yenileme Bölümü'nde tamamladı. 1999 yılından itibaren gayrimenkul değerleme sektöründe çalışmakta ve aynı zamanda idari ve adli yargıda yeminli bilirkişi olarak görev yapmaktadır. SPK değerleme uzmanlığı lisansını aldıktan sonra, Taksim Kurumsal Gay. Değerleme A.Ş. ve ardından Foreks Gay. Değ. Dan. A.Ş. şirketlerinde sorumlu ortak ve Yönetim Kurulu Bşk. Yrd. görevlerini sürdürmüştür. Halen Varyans Gay. Dan. A.Ş. şirketinde kurucu ortak ve Özgür Kaşifler İşletme Koçluğu şirketinde işletme koçu ve marketing yöneticisi olarak çalışmalarını sürdürmektedir.