Mehmet Ali Kandemir, 1974 yılında Ankara' da doğdu. Lisans eğitimini İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi' nde tamamladı. Çalışmalarını, şirketler hukuku, ticaret hukuku, gayrimenkul hukuku, inşaat hukuku ve imar hukuku alanlarında yoğunlaştıran Kandemir, halen İstanbul Üniversitesi' nde felsefe eğitimi almaktadır. Kandemir & Partners Avukatlık Bürosu' nun kurucu ortağı ve GİİP Genel Sekreteridir.
Tanju Bilgen, 1965 yılında Uşak' ta doğdu. Lisans eğitimini Marmara Üniversitesi İktisat Fakültesi Ekonomi Bölümü' nde, lisansüstü eğitimini İstanbul Üniversitesi İşletme İktisadı Enstitüsü' nde tamamladı. ARC Welding Genel Koordinatörlüğü, Gedik Holding Yönetim Kurulu Üyeliği yaptı. İnşaat, Çelik, Gıda, Turizm ve Tarım sektörlerinde faaliyet gösteren Mikro, Bilgen ve Atlas A.Ş. şirketlerinin Yönetim Kurulu Başkanlığını yapmaktadır.
Yunus Akdaş, 1957 yılında Malatya' da doğdu. Lisans eğitimini Adana İktisadi ve İdari Bilimler Akademisi ve İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesi İşletme İktisadi Bölümü' nde tamamladı. İnönü Üniversitesi' nde Muhasebe ve Endüstriyel İlişkiler ana bilim dalında öğretim üyeliği yaptıktan sonra iş dünyasına geçiş yaptı. Önay Grup Aޞ, Hyt İnşaat Aޞ, Akdaş İnşaat Aޞ, Aydos İnşaat Aޞ şirketlerinin Yönetim Kurulu Başkanlığını yürütmektedir. MİAD Yönetim Kurulu Başkanıdır.
Ergül Hacım, 1954 yılında Uşak' ta doğdu. Lisans eğitimini İstanbul Teknik Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Fakültesi' nde, lisansüstü eğitimini Boğaziçi Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Fakültesi' nde tamamladı. Garanti Koza A.Ş.' de Gayrimenkul ve İş Geliştirmeden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesidir.
Muhammet Abdullah Çifçi, 1977 yılında İstanbul' da doğdu. Lisans eğitimini Dokuz Eylül Üniversitesi İktisat Fakültesi, lisansüstü eğitimini Kadir Has Üniversitesi İktisat Fakültesi Bankacılık ve Finans Bölümü' nde tamamladı. Boston Colloge' de doktora eğitimine devam etmektedir. Çiftçiler A.Ş., Damlapınar A.Ş., Sigma A.Ş., Bera A.Ş., CFC A.Ş., Oraka A.Ş., Ortaçağ A.Ş., Yüceyurt A.Ş., Hidro-D A.Ş.ž ve Topkapı A.Ş.ž şirketlerinde Yönetim Kurulu Üyeliği veya Başkanlığı yapmaktadır.
Metin Erdoğdu, 1965 yılında İstanbul' da doğdu. İstanbul Teknik Üniversitesi Endüstri Mühendisliği ve İstanbul Üniversitesi İşletme İktisadı Enstitüsünü bitirdi. WI University'den MBA derecesi aldı. Euromoney' de Proje Finansmanı ve ICSC' de Pazarlama ve Yönetim eğitimi gördü. Erdoğdu, Otel ve Gayrimenkul Yatırımları, Proje Finansmanı ve Taşınmaz Değerlemesi konularında seminerler verdi. İstanbul Teknik Üniversitesi ve İstanbul Ticaret Üniversitesi' nde öğretim üyeliği yaptı. Halen Horwath HTL Türkiye ' nin kurucu ortağı ve başkanı olarak çalışmalarını sürdürmektedir.
Aydoğan Cevahir, 1961 yılında İstanbul' da doğdu. Lisans eğitimini Watfod Universty İşletme Bölümü' nde tamamladı. İnşaat ve turizm sektörlerinde faaliyet gösteren Cevahir Holding Aޞ Yönetim Kurulu Başkan Yardımcılığı ve Biz Cevahir İnşaat A.Ş.ž Yönetim Kurulu Başkan Yardımcılığı yapmaktadır. Cevahir, aynı zamanda Beşiktaşlılar Cemiyeti Başkan Yardımcılığı, KASİAD kuruculuğu ve Yönetim Kurulu Üyeliği, Herkes İçin Spor Federasyonu Yönetim Kurulu Üyeliği, Beşiktaş Divan Kurulu Üyeliği yapmış ve yapmaktadır.
Hayri Modanlı, 1958 yılında İzmir' de doğdu. Lisans eğitimini Gazi Üniversitesi Makine Mühendisliği Fakültesi' nde tamamladı. University of Bath' den MBA derecesi aldı. Alarko ve Mengerler Holding' te Genel Müdür Yardımcılığı, Kar ޞirketler Grubu ve Kastamonu Holding, Dokap Holding ve Nema Holding ile Bautek İnşaat A.Ş.ž şirketlerinde Genel Müdür ve Genel Koordinatörlük yaptı. Halen Yenigün İnşaat İstanbul Bölge Temsilcisi' (Koordinatörü) dir.
Hasan Gezer, 1970 yılında Mersin' de doğdu. İstanbul Üniversitesi' nde Hukuk Ön lisans eğitimi ve İktisat lisansı eğitimi aldı. Bir çok dergide, ulusal gazete ve televizyonlarda, ajanslarda reklamcılık yaptı. Çeşitli gazete ve dergilerde şiir, söyleşi, makale ve denemeleri, günlük yazıları yayımlandı. Araştırma ve şiir kitapları yayınlandı. Alternatif Düşünce Platformu ve Mutlular Kültür ve Dayanışma Derneği kurucu başkanlıklarını yaptı. Yoğunluklu olarak inşaat sektörüne hizmet veren Gravga Grup'un Ajans Başkanlığını yürütmektedir.
Belgin Bilgiç, lisans ve lisansüstü eğitimlerini İstanbul Teknik Üniversitesi Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü' nde tamamladı. Emlak GYO Genel Müdür Yardımcılığı görevinden sonra kamudan özel sektöre geçti. SPK lisanslı gayrimenkul değerleme uzmanlarından oluşan yatırım danışmanlığı, proje geliştirme ve şirket yapılandırması hizmetleri veren Revak & BLB A.Ş.' nin Yönetim Kurulu Başkanlığını yapmaktadır.
Fırat Muşlu, 1975 yılında Bitlis' te doğdu. Halen işletme lisans eğitimi almaktadır. 1983 yılında aile şirketinde iş dünyasına girdi. Tekstil, denizcilik, turizm ve inşaat sektörlerinde faaliyet gösteren Durak Tekstil, Batı Duvarı, Durak Gayrimenkul A.Ş.ž şirketlerinin Yönetim Kurulu Başkanı olan Muşlu, aynı zamanda MÜSİAD Tekstil Sektörü Kurulu Yöneticiliği ve BİGİAD Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısıdır.
Gülçin İpek, lisans eğitimini Yıldız Teknik Üniversitesi Mimarlık Fakültesi' nde tamamladı. Yapı sektöründe yayıncılık alanında basılı ve dijital mecra yönetimi, yayın yönetmeliği yapan İpek, 1997 yılında Yapı-Endüstri Merkezi' nde Kitap Yayın Sorumlusu olarak görevine başladı. Yıllar içinde çalışma hayatına farklı sorumluluk alanlarını da katarak Yapı-Endüstri Merkezi' nde 2015 yıl sonuna kadar Yayın Bölümü Yöneticiliği, Yayın ve Kitabevi Koordinatörlüğü yapmıştır. İpek, Ocak 2016 döneminden itibaren Yapı-Endüstri Merkezi' ndeki görevine Genel Koordinatör olarak görev devam etmekte ve aynı zamanda (SEYAD) Sektörel Yayıncılar Derneği' nin Yönetim Kurulu Başkanlığını üstlenmektedir.
Mehmet Güven, 1962 yılında doğdu. Çavuşoğlu Koleji mezuniyeti ardından iş dünyasına girdi. Uzun yıllar ihracata yönelik tekstil üretimi yaptı. Halen inşaat proje finansmanı ve kredi sigortası hizmetleri veren Fisyon Trade' in Genel Müdürü ve Yönetim Kurulu üyesidir.
Hakan Özkan, 1979 yılında İstanbul' da doğdu. Lisans eğitimini Sakarya Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Fakültesinde, lisans üstü eğitimini Bahçeşehir Üniversitesi Mühendislik Yönetimi bölümünde tamamlandı. Garanti Koza' da Proje Koordinatörlüğü ve Gayrimenkul Geliştirme Müdürlüğü, GMKC İnşaat A.Ş.' de İş Geliştirme Müdürlüğü yaptı. Halen RJ Models Türkiye Başkanlığı ve Karma Gayrimenkul Yatırım A.Ş.ž Yönetim Kurulu Başkanlığını yürütmektedir.
Mustafa Boro 1968 yılında, Mersin Tarsus'ta doğdu. University of Houston' da Mühendislik Fakültesi İnşaat Mühendisliği bölümünde lisans ve National University, San Diego'da ise Uluslararası İşletme konusunda ikinci ana dal eğitimlerini tamamladı. Boro İnşaat ve Ticaret A.Ş. Yönetim Kurulu Üyesi, Akay Grup Yönetim Kurulu Direktörlüğü, Prospect Corporate Management Consultancy Yönetici Ortaklığı yaptı. Alman Ökoplan Engineering Consultants International' ı Türkiye' ye getirdi. Halen Tarihi Eser (Rölöve, Restitüsyon, Restorasyon), Mimarlık, Mühendislik, Peyzaj, İç Dekorasyon, Endüstri Ürünleri Tasarımı ve Proje Yönetimi alanlarında faaliyet gösteren Denuo A.Ş.' nin Yönetim Kurulu Başkanıdır.