Hasan Gezer, 1970 yılında Mersin' de doğdu. İstanbul Üniversitesi' nde Hukuk Ön lisans eğitimi ve İktisat lisansı eğitimi aldı. Bir çok dergide, ulusal gazete ve televizyonlarda, ajanslarda reklamcılık yaptı. Çeşitli gazete ve dergilerde şiir, söyleşi, makale ve denemeleri, günlük yazıları yayımlandı. Araştırma ve şiir kitapları yayınlandı. Alternatif Düşünce Platformu ve Mutlular Kültür ve Dayanışma Derneği kurucu başkanlıklarını yaptı. Yoğunluklu olarak inşaat sektörüne hizmet veren Gravga Grup'un Ajans Başkanlığını yürütmektedir.
Yasemin Arslan Tabakoğlu; Antalya' da doğdu. A.U.Isletme Fakultesi mezunudur. Hürriyet Gazetesi Sektör Sayfaları, Concept Reklam Ajansı, Artcom Reklam Ajansı, Omnia Yayın Grubu ve Yorum/Horizon Reklam Ajanslarında çeşitli kademelerde yöneticilik yaptiktan sonra, "Ulusal Medya Merkezi" firmasını kurmustur. Ikitelli Organize Sanayi Bölgesi, Sağlık Bakanlığı Istanbul Il Sağlık Müdürlüğü, M.Ü Tıp Fak., Mado, Mersin Akdeniz Oyunları, Giovane Gentile gibi birçok markaya pazarlama iletişimi danısmanlığı hizmeti vermiş ve vermektedir. Yasemin Arslan Tabakoğlu son dönemde çalışmalarını gayrimenkul sektörü üzerine yoğunlaştırmıştır.
Tansel Narinç; İstanbul' da doğdu. Lisans eğitimini Marmara Ünivetsitesi İşletme Fakültesi' nde tamamladı. Lisans eğitimi ardından Londra ve Viyana' da satış pazarlama eğitimi aldı. 2005 yılından beri sektörün lider firmalarında satış ve pazarlama konusunda profosyonel ve danışman olarak hizmet vermiş ve vermektedir.
Dr. Nurperi İçli; Lisans eğitimini Marmara Ünv. İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesinde tamamladı. İstanbul Üniversitesi ve Marmara Űnv.' nde 2 ayrı dalda Yüksek Lisans yaptı. İstanbul Ün. İktisat Fakültesinde Doktora çalışmasını tamamladı. Japonya Osaka Ünv. emlak pazarlaması dersleri verdi. Kanada`da SCM, Veri Madenciliği, Business Process Redesign, ERP, e-Pazarlama, Proje Yönetimi, CRM gibi alanlarda Ottawa Ünv. Lisans üstü eğitim çerçevesinde verdiği e-Business sertifika programını tamamladı. Eczacıbaşı AŞ, Bilfar Holding, Kopaş AŞ, Kozmosan AŞ' lerinde Pazarlama Müdürlüğü ve Direktörlüğü yaptı. Halen Doğuş Ünv.' nde Öğretim Görevlisi olarak çalışmakta olup; Pazarlama İletişimi, Satış, İletişim, Müşteri İlişkileri Yönetimi, Tüketici Davranışları, Reklam ve Promosyon Yönetimi ve İkna Teknikleri dersleri vermektedir.
Emre Ünlü; 1981 yılında Sinop'ta doğdu. Lisans eğitimini İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi' nde tamamladı. Yüksek Lisans Eğitimini Marmara Üniversitesi' nde tamamladıktan sonra Londra' da pazarlama eğitimi aldı. 2004 yılından beri hem kendi şirketlerinde yöneticilik hem de sektörün lider firmalarında üst düzey yöneticilik yaptı. Dijital pazarlama ve e-ticaret konusunda profesyonel ve danışman olarak hizmet vermiş ve vermektedir.