Metin Erdoğdu, 1965 yılında İstanbul' da doğdu. İstanbul Teknik Üniversitesi Endüstri Mühendisliği ve İstanbul Üniversitesi İşletme İktisadı Enstitüsünü bitirdi. WI University'den MBA derecesi aldı. Euromoney' de Proje Finansmanı ve ICSC' de Pazarlama ve Yönetim eğitimi gördü. Erdoğdu, Otel ve Gayrimenkul Yatırımları, Proje Finansmanı ve Taşınmaz Değerlemesi konularında seminerler verdi. İstanbul Teknik Üniversitesi ve İstanbul Ticaret Üniversitesi' nde öğretim üyeliği yaptı. Halen Horwath HTL Türkiye ' nin kurucu ortağı ve başkanı olarak çalışmalarını sürdürmektedir.
Dr. Yalçın Özüekren, 1948 yılında İstanbul'da doğdu. Lisans, yüksek lisans ve doktora eğitimini İstanbul Teknik Üniversitesi, Mimarlık Fakültesi' nde tamamladı. 1974-1983 yılları arasında İstanbul Teknik Üniversitesi' nde öğretim görevlisi olarak çalıştı. Daha sonra üniversiteden ayrılarak ticari hayata geçti. Kovuk İnşaat Ltd. Şti. ve Kovuk Donatı AŞ. şirketlerinin yönetim kurulu başkanıdır. Eserlerinden, HİSAR EVLERİ ve FOUR SEASONS OTELİ, 1995 ve 1998 yıllarında AĞA HAN MİMARLIK ÖDÜLÜNE aday gösterilmiştir.
Alev Erarslan, 1969 yılında İstanbul'da doğdu. Lisans eğitimini İstanbul Üniversitesi, Eskiçağ Dilleri ve Kültürleri Bölümü' nde tamamladı. Yüksek lisans ve doktora eğitimini ise İstanbul Teknik Üniversitesi Sanat Tarihi Anabilim dalında bitirdi. Akademik yaşamına Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi, Arkeoloji ve Sanat Tarihi Bölümü' nde öğretim görevlisi olarak başladı. Halen Fatih Üniversitesi ve İstanbul Aydın Üniversitesi Mimarlık ve Tasarım Fakülteleri' nde öğretim üyesi olarak görev yapmaktadır.
Cem Gömeç, 1971 yılında Adana' da doğdu. Lisans Eğitimini Boğaziçi Üniversitesi, İnşaat Mühendisliği Fakültesi' nde tamamladı. Boston Üniversitesi' nde İşletme Fakültesi' nde lisans üstü eğitimini tamamlayarak MBA derecesi aldı. 1995-2003 yılları arasında ortağı olduğu inşaat taahhüt firmasında genel müdürlük görevinde bulundu. 2003 yılından beri ENTES AŞ. İstanbul merkez teknik ofisinde müdürlük görevine devam etmektedir.
Hacı İbrahim Kabarık, 1956 yılında Bartın' da doğdu. Lisans eğitimini Ankara Devlet Mühendislik Mimarlık Akademisi, İnşaat Fakültesi' nde tamamladı. Bartın Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü, serbest mühendislik, müteahhitlik ve Türkiye Büyük Millet Meclisi XXII. Dönem Bartın Milletvekilliği yapmıştır.
Halil İbrahim Erkan, 1955 yılında Tekirdağ' da doğdu. Lisans eğitimini Ankara Devlet Mühendislik ve Mimarlık Akademisi Mimarlık bölümünde tamamladı. Çerkezköy Belediyesi' nde Fen İşleri Müdürlüğü, Kapaklı Belediyesi ' nde İmardan Sorumlu Başkan Danışmanlığı yaptı. Halen Kapaklı Belediyesi Başkan Yardımcısı ve Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi İmar Komisyonu Başkanlığı yapmaktadır.
Levent Öget, 1974 yılında İstanbul' da doğdu. Lisans eğitimini Mimar Sinan Güzel Sanatlar Fakültesi, Heykel Anabilim dalında tamamladı. 1998 yılında başlayan profesyonel çalışma hayatına şu anda kendi ismi ile kurduğu www.leventoget.com sitesi üzerinden yurtdışı ve yurtiçi firmalara hizmet vererek devam etmekte ve mimari yapıların estetik açıdan geliştirilmesi üzerinde çalışmaktadır.
Ufuk Fatih Küçükali, 1980 yılında İstanbul'da doğdu. Lisans eğitimini İstanbul Üniversitesi, Peyzaj Mimarlığı Bölümü' nde tamamladı. Yıldız Teknik Üniversitesi, Şehircilik Anabilim Dalı'nda yüksek lisans ve doktorasını tamamladı. Halen İstanbul Aydın Üniversitesi, Mimarlık Bölümü'nde öğretim görevlisi olarak çalışmaktadır. Bunun yanında mimarlık alan indekslerinde taranan birçok akademik dergide makaleleri yayınlanmış ve yurt dışında çeşitli üniversiteler tarafından kitap bölümleri basılmıştır. Bir çok uluslararası workshop ve proje yürütücülüğü yapmıştır.
Mustafa Ertürk, 1962 yılında Ankara' da doğdu. Lisans Eğitimini Orta Doğu Teknik Üniversitesi, İnşaat Mühendisliği Fakültesi' nde tamamladı. Yapıtaş İnşaat, Edab İnşaat, Akaray İnşaat, Aksem İnşaat, Güçser İnşaat, Göksu-Merksal-Erka İnşaat şirketlerinde şantiye şefliği proje müdürlüğü ve üst düzey yöneticilik görevlerinde bulundu. Halen Türkerler İnşaat AŞ. Proje Müdürü olarak çalışmaktadır.
Saffet Sert, 1962 yılında İstanbul' da doğdu. Lisans eğitimini Yıldız Teknik Üniversitesi Mühendislik Fakültesi' nde tamamladı. 1990 yılından beri inşaat yapmaktadır. 1999-2004 yılları arasında Çanta Belediye Başkanlığı yaptı. Halen Kensel Dönüşüm, Yapı Denetim ve Proje üreten Etken Yapı Denetim Ltd. Şti. ile Yıldızlılar Yapı Denetim Ltd. Şti' nin kurucusudur.